ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçsarrafiyeak Ekincilik, tarım makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri sinein ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine amelî olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Isabetli cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel tarım yapmaya sarrafiyeladı fakat günümüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dileme ve tarım bölümünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Teknoloji ile yan yana gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kabil ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca sadece tarım bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile yavaş yavaş artmaktadır.

Üçsarrafiyeak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile devimsel ve çelimlü kişioğlu deposuna mevla olan Üçsarrafiyeak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış kırat sağlayıcı Üçsarrafiyeak Ekincilik; koyu Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını mütemadi yükseltmektedir. Sabah akşam tekâmül ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçsarrafiyeak Ekincilik ürünlerinin hem mekân içre hem bile mekân haricinde güvenilerek kullanılmasının sarrafiyelıca nedenidir. Üçsarrafiyeak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin amelî ve muvazeneli bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz gübre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz az efor harcama ederek çok henüz katkısızlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan henüz bir araba semere ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz doğurgan bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en şanlı ihtiyaçları olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz doğurgan skorlar elde edebilirsiniz.

Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden katlanmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da zahir bir trap hafriyatsına geçilmek sinein münteşir olarak kullanılır. Dip yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Dip yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden katlanmak sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı kabil alanlara geçilmek sinein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir bağlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğteamültirilebilir ve birçok ataşmanla da enliletilebilir. Temel birlikteşenler alelumum hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik konveyörlara nazaran oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler sinein yeğleme edilebilecek birçok üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak kazanım katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçsarrafiyeak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin derç ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması teamüllemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği vakit hayvanın mazotü ve etinden mahsul kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri hareketsiz seferde alabilir ve henüz iyi beslenebilir. Yeygi karmanın bünyelması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz iyi beslenmesine böylece henüz bir araba mahsul almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yeygi Kompozit Makinaları da Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı gösterişli ve doğurgan bir tarımsal üretim sinein şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı sinein önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz iyi durumlara gelmesi sinein tarımsal dış satım noktasında Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak bütün çkızılışanlarımızın yardımsıyla yan yana
Üçsarrafiyeak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

Etiketler: ,,,,,,,

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir