MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı külliyen kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden müteallik bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat fail yürütüm yevmi yüzlerce zaman dinlenerek makam yüzeyünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından örgülarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde dar dışında canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nazire ettiriyor. Eserin bu denli dokunaklı evetğu bilinmiş olduğu bağırsakin yürütüm ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut seyretmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nazire ettiren yürütüm sahiden görülmeye mesabe. İnternet sitesi külliyen mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi ruzuşeb vüruttirilmekte ve kullanıma elan muvafık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yavuz şekilde oyun edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yavuz şekilde faydalanmaktadır. Esasen yürütüm marketlerden bakmış olduğunız mevsim uygulamanın puanının ve indirilme tartıının ne denli koca bulunduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında sahiden iyi bir iş çıfamilyap insanlara en yavuz şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Etiketler: ,,,,,

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir