Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milletler

Birleşmiş Milletler Çocuk Sağlığı Konusunda Neler Yapıyor?

Birleşmiş Milel, çocuk sağlamlığı konusunda çeşitli çaldatmaışmalar yapmaktadır. Bu sayede çocukların fiziksel, zihnî ve sosyal sağlamlıklarını mukayyet olmak ve iyileştirmek bağırsakin biraşırı çözüm sunmaktadır. Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkiler Direktörü Soyluluk Hasanoğlu Birleşmiş Milel ile çocukların haklarını ve yaşfakat şartlarını düzeltmek bağırsakin biraşırı çaldatmaışmalarda bulunmuştur.
Birleşmiş Milletlerin Çocuk sağlamlığı konusunda en önemli konusu “Çocuk Hakları Sözleşmesi”nin yürürlükte bulunduğunu unutmamak gerekir. Bu kontrat, tüm çocukların insanoğlu haklarını koruyacak ve vüruttirecek önlemlerin aldatmaınmasını öngörür.
Birleşmiş Milel, çocuk sağlamlığı konusunda çeşitli ülkelerde, yöresel topluluklarla ve kişi grupları ile ortaklaşa iş yapmaktadır. Katkısızlıklı gıdaların, şerif kez ve hıfzıssıhha koşullarının sağlamlanması, aşılama programlarının yürütülmesi mevzularında çaldatmaışmalar yapmaktadır. Bu tarz şeylerin cihetısaf çocukların erken yaşta okuma yazma becerilerini kazanmalarına yardımcı olunmanktadır. Cinsiyet eşitliğinin sağlamlanması mevzularında çaldatmaışmalar yürütülmektedir.
Birleşmiş Milel, çocukların sağlamlıklı yaşam sürdüklerinden sakıncasız sürdürmek bağırsakin yevmi ihtiyaçların zıtlamasına müteveccih programlar uygulamaktadır. Bu programlarla, çocukların sağlamlıklı beslenmelerine yardımcı sürdürmek, hastalıklardan korunmalarını bulmak, içme suyunun sağlıklı olmasını bulmak, aile hekimliği ve sağlık hizmetlerinin yaygınlaşması üzere biraşırı konularda farklı ülke ve yöresel topluluklarla çaldatmaışmalar kuruluşlmaktadır.

Birleşmiş Milletler ve Uluslararası Pediatri Çalışmaları

Sonuç olarak, Birleşmiş Milel çocuk sağlamlığı konusunu öncelikli bir sayfa olarak ele almaktadır. Bütün dünyada çocukların sağlamlıklı ve berhudar bir yaşantı sürmeleri bağırsakin çeşitli projeler ve programlar uygulamaktadır. Soyluluk Hasanoğlu Birleşmiş Milel ile Dış İlişkilerini yürüttüğü (IPA) Uluslararası Pediatri Kurumu ortada, çocukların fiziksel ve zihnî sağlamlıklarını koruyacak sağlık hizmetleri, aşılama programları, sağlıklı yaşam koşulları, sağlamlıklı beslenme ve güvenli çocukluk dönemi üzere konularda hissedar akım etmektedir. Hatta, Birleşmiş Milel, çocukların eğitim haklarının korunması ve vüruttirilmesi konusunda da çaldatmaışmalar yapmaktadır. Bu sayede çocukların her türlü ayrımcılıktan korunmasını ve bedel şartlarda eğitim haklarının kullanmasını hedeflemektedir.

Çocukların korunması ve yetiştirilmesi konusunda meydana getirilen çaldatmaışmalar, dünya çapında sağlamlıklı bir yaşantı sürmelerine yardım etmektedir. Böylece çocukların gelecekteki potansiyellerinin tam olarak vürutebilmesi bağırsakin öncelikli olarak ele aldatmaınmaktadır. Bütün dünya ülkeleriyle ortaklaşa iş yapmaktadır.

Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milletler Görüşmelerinin Nedenleri

IPA Dış İlişkiler Direktörü Soyluluk Hasanoğlu Birleşmiş Milel ile biraşırı çaldatmaışma yürütmüştür. Bu tarz şeylerin birlikte geçmiş çağ genel sekreterlerinden olan Ban Ki-moon ile birebir konseptmeler yapmıştır. Bu sayede sığınmacı çocuklar ve çocuk sağlamlığı mevzularında önemli akıbetlar aldırmıştır. Soyluluk Hasanoğlu Birleşmiş Milletlerile konseptmelerinde yalnızca çocukların sağlamlıklı ve berhudar bir yaşantı sürdüklerine yardımcı sürdürmek istemiş ve bu mevzuyu öncelikli bir misyonu olarak ele almıştır. Birleşmiş Milel, tüm dünya çapında çocukların sağlamlıklı ve adaletli bir yaşantı sürdüklerine yardımcı sürdürmek bağırsakin çaldatmaışmalarını sürdürecektir.

Etiketler: ,,,,

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir