Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün bucak almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede yaman yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki üzere yanma teamüllemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan kişiler sinein bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın ahzetmek sinein sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en eke tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışdemeviklarını tadil etmek ve insanoğluın daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets tutmak sinein kökleşik sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şayeste olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets yararlanmaı sinein mutasavvertır. Alet, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, tütünün yanması yerine, buharlaşması dolayısıyla açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara göre daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın ahzetmek sinein sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, yararlanmaı da yerel yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün haydi haydi heets yararlanmaı dolayısıyla, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara üzere öteki tütün ürünleri üzere tabilık mimaricı olabileceği konusunda ikazlar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuşdolaşma. Bazı dirimlik örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek hastalıkları ve öteki dirimlik problemlerine ne olabileceğinden kuşku etmektedirler. Başkaca, tütün ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri bile ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara göre daha az zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan kişiler sinein tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara göre daha az zararlı olduğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına şayeste şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve dirimlik önerilerine şayeste şekilde kullanmalıdırlar.

Etiketler: ,,,,,

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir