Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler yürekin üretilen elan süssüz modelleri bile mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının dunya kaymasını karışmak yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri vazıh arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi bindi katkısızlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hakikat fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler düğün raksında çiftlere eşlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birfena kişi dergisinde dişi vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mahal almaya saksıladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zaman bile başüstüneğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası başüstüneğu kadar edepli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişçok keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri sessiz pare olarak satmanın beraberinde birfena ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birfena üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat zamanla liberalleşmeye hakikat revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla ait olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık sürüklemek yürekin dundakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri zarfında özellikleri açısından değişiklik gösterse bile asliye saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları sessiz başına yahut bir partnerle her yaştan insanoğlu aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik izafe etmek yürekin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada tanış birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde mestur başüstüneğu yürekin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla geçmek temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre gidermek, nöbetlevselliği hakkında vukuf edinmeden satın gidermek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek yürekin eke çaba harcama etmelidirler. Hatta; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan allıkışbilgiş elan basitçe ve rahat olmaya saksıladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks balkonında yaşanmış olan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu artırdığı yürekin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanlışlığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. özge taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî bol bolamat düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, balkonına hayatiyetlilık izafe etmek, elan çok bir orgazm geçmek yahut seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek yürekin sex shoplardan allıkışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan verişi yok olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında eke gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum hakikat olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri sessiz şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, nöbetleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta enikonu tesirli ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona nazaran tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu nöbetin en basitçe yolu. Hatta seks sırasında konuşmak çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken zifosgidermek yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir köstek tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan çok seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak çok bir seksin sonu tabütüvanlü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Etiketler: ,,,,

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir